ANUNT IMPORTANT

Primaria   Comunei   Ceptura   anunta   publicarea   documentelor   tehnice   ale   cadastrului sistematic derulat pe raza comunei, începând cu data de 23 august 2022.
    Datele referitoare la imobilul/imobilele pe care le detineti în sectoarele cadastrale sunt afisate la sediul Primariei Ceptura în Sala de Sedinte din localitatea Ceptura.
    În vederea verificarii datelor publicate, va rugam sa va prezentati la sediul Primariei Ceptura, sau sa asteptati distribuirea acestora prin intermediul serviciului de Politie Comunitara.
    Puteti depune Cerere de rectificare daca informatiile referitoare la imobilul detinut nu sunt corecte, în termen de 60 de zile de la data publicarii, însotita de documente doveditoare.

Programul de lucru: De luni pâna vineri între orele 09:00 – 14:00
Data de început a afisarii: 23.08.2022
Data de sfârsit a afisarii: 21.10.2022

Mai jos veti regasi:
- link-ul de pe site-ul ANCPI, unde au fost publicate Documentele cadastrului, pentru sectoarele cadastrale nr. 0, 2-117 UAT CEPTURA:

Imagini ale diferitelor proiecte realizate in comuna Ceptura

Reabilitare, modernizare si echiparea Scolii Gimnaziale Nichita Stanescu din comuna Ceptura, judetul Prahova

Extindere si recompartimentare gradinita Ceptura de Jos

Amenajare baza sportiva, sat Ceptura de Jos

Noua baza sportiva din localitatea Ceptura a fost realizata in parteneriat cu Consiliul Judetean Prahova. Terenul de fotbal a fost inaugurat pe data de 27 octombrie 2019 în prezenta lui Bogdan Toader, presedintele Consiliului Judetean Prahova.

Construire piata agroalimentara in comuna Ceptura, Judetul Prahova

Consolidare si refacere DJ 102N, 0,320 km Comuna Ceptura, judetul Prahova

(Click pe poze pentru a le mari)

Reabilitare, modernizare si dotare camin cultural, sat Ceptura de Jos, comuna Ceptura, judet Prahova